„Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra” - C.L. Pauling

Witam i dziękuję, że zainteresowałeś się moim biuletynem zapisując się na subskrypcję. Jak wszystko, co robię w swoim życiu, również biuletyn będę się starał prowadzić solidnie i na wysokim poziomie.


Kazimierz Kłodawski


"ŻYCIE BEZ CHORÓB" ma swój profil na Facebooku! Zapraszamy do odwiedzenia profilu i kliknięcia przycisku "Lubię to".„Cokolwiek ma początek musi dobiec końca”


Michio Kushi


Czyli to, co ma początek, ma również swój koniec. I tak się stało z biuletynem Szkoły Żywienia Naturalnego, który do Was wysyłaliśmy. Dziś wysyłamy pożegnalny numer – 184. Z różnych względów, o których nie chcę teraz pisać, podjąłem taką decyzję.

Biuletyn, który zaczęliśmy do Was wysyłać w czerwcu 2011 roku, miał jeden cel – rozbudzić w WAS zainteresowanie naturalnymi terapiami, w tym, szczególnie, terapiami związanymi z naturalnym (szczególnie makrobiotycznym) sposobem odżywiania.

Wiązało się to, oczywiście, ze zmianą stylu i filozofii życia. Myślę, że w jakiejś mierze udało nam się to osiągnąć. Trochę smutno i trochę żal, że się żegnamy. Ale każde pożegnanie – w myśl filozofii Dalekiego Wschodu jest początkiem…, powitania

Dziękuję wszystkim subskrybentom. Dziękuję za setki e-maili, również za te krytyczne (choć były one nieliczne – muszę to podkreślić). Dziękuję za podpowiedzi i pomysły, o czym mam pisać. Dziękuję WAM, ŻE BYLIŚCIE.

Bo to nie jest tak, że WAS pozostawiam. Już niedługo pojawi się zastępnik BIULETYNU, który, mam taką nadzieję, że będzie bardziej atrakcyjny w odbiorze. Obserwujcie moją stronę: www.klodawski.pl.Serdecznie WAS pozdrawiam i życzę radości życia, zdrowia i szczęścia

Kazimierz Kłodawski
WARSZTATY: "ŻYCIE BEZ CHORÓB" - poziom I

Miejsce: Gorzów Wlkp., ul. Wróblewskiego 40c/3
Termin: 20-21 maja 2017 r.
Więcej informacji tutajKurs makrobiotyczny: DETOX&YOGA

Miejsce: Gorzów Wlkp., ul. Wróblewskiego 40c/3
Termin: 27-28 maja, 2017 r.
Więcej informacji tutaj10 dniowe Warsztaty makrobiotyczne „Życie bez chorób” – odchudzające, oczyszczające i rewitalizujące.

Miejsce: Stręgielek kolo Giżycka
Termin: 4-14 czerwca, 2017 r.
Więcej informacji tutajWARSZTATY: "ŻYCIE BEZ CHORÓB" - poziom I

Miejsce: Gorzów Wlkp., ul. Wróblewskiego 40c/3
Termin: 17-18 czerwca, 2017
Więcej informacji tutajKUCHNIA MAKROBIOTYCZNA - kurs makrobiotycznego gotowania

Miejsce: Gorzów Wlkp., ul. Wróblewskiego 40c/3
Termin: 24-25 czerwca, 2017 r.
Więcej informacji tutajNowa Książka!
"Dynia - słońce na talerzu"

Przeczytaj opis tutaj.
Zamów książkę tutaj.


Książka "Rok z makrobiotyką"

Przeczytaj opis tutaj.
Zamów książkę tutaj.

Indywidualne konsultacje żywieniowe i makrobiotyczne

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.